Lukker 26/11-2024 10:00:00
BUDT 1900,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Continental str. 205/65 R16C. Passer til bla. VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 102hk KASSEVOGN årg 2019.
12 bts. Champagne Rosé, Brut, Louis Roederer 2015 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Berit Jensen (f. København 1956) Uden titel. Sign. på bagsiden Berit Jensen-96. Olie og collage på lærred. 41×33. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
VAREBIL, VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 150hk KASSEVOGN LANG 4Motion DSG7. 1st. Indreg: 24-09-2018. Synet: 23-08-2022. Km-tæller viser: 300915. Uden afgift/med Dansk registrerings attest. Registrerings attest eftersendes.
BUDT 25500,- DKK
TRACKER, 5 stk. tracker f. eks. til kæledyr, montering i bil eller maskine mv. Indbygget opladeligt batteri samt tilslutning til USB. Indbygget mikrofon, så lyden fra trackerens omgivelser kan høres. Meget kompakt, bruger SIM-kort. Ubrugte.
1941. 3 stk prøvetryk og 4 stk fejlperforeret. [ * (*) ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
PALLE med diverse spånskruer, forskellige størrelser.
gearmotor 1,5KW, 18 omdr
Slyngrenseanlæg med få brugstimer. Fuldfunktionsdygtig ved nedtagning. Drejebord Ø1000mm komplet med ventilator og filter. 1 slynghjul, 4kW med frekvens regulering. Nyt anlæg i denne størrelse koster fra 700.000kr ABC Carlo Banfi P11-TP1A - Slyngrenser
BUDT 50000,- DKK
John Mortensen (f. København 1938) “Prince Denmark/Admiral”. Fritstående skrivebord af massiv kirsebær. Front med 13 skuffer og rum, amerikansk jalousilukke samt opklappelig skriveplade beklædt med brunt skind, under hvilken rum og pennebakke. Designet 1987. Udført hos Brødrende Andersen Møbelsnedkeri, Lystrup/Aarhus. H. 72/95. B. 125. D. 71. Litteratur: Møbelfabrikantforeningens katalog 84/85 side 17. Heri under navnet “Admiral”. Litteratur: Møbelfabrikantforeningens katalog 1987 side 44. Heri under navnet “Prince Denmark”
SOUS-VIDE KAR 8,5 liter totalkapacitet. Med digital display og kabinet i børstet rustfrit stål. Driftskapacitet 6,5 liter, 520 watt. Ubrugt.
100W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.