Lukker 26/11-2024 10:18:00
- For 20-25 ton - CW40. Caterpillar 160 cm / 1,8m3 - For 20-25 ton - CW40
BUDT 8750,- DKK
SØJLEBOREMASKINE, 580/850/1220/1650/2650 O/min. 16 mm borepatron, 1850 watt. Ubrugt.
Kinesisk huanghuali lågæske, rektangulær form. 18. årh. H. 3,5 cm L. 17 cm B. 12 cm. Proveniens: Dansk privatsamling
Inger Møller (f. 1886, d. 1979) Flødekande samt sukkerskål med to hanke af sterlingsølv. Udført og stemplet hos Inger Møller, Danmark, Sterling, 925S, 1952. Samlet vægt 420 g. Flødekande: H. 8,1. Sukkerskål: H. 6,6. B. inkl. hanke 12,7. (2)
BUDT 1750,- DKK
Ca. 300 stk. div. microfiber-klude + div. klude, gulv-klude (ubrugt) (står på repos)
Ringskraldenøglesæt 22 dele i kuffert. Ubrugt.
Dansk Vestindien. Samling på 2 plancher diverse mest ubrugte mærker dog også nogen få i postfrisk kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Klippo plæneklipper, med benzinmotor
CANBUS dignose scanner OBD2. Finder og kan slette fejlkoder mv. Ubrugt.
VANDPUMPE med 6,5 hk benzinmotor. 2 tommer tilslutninger, 30 m3/time, 30 m løftehøjde, 7 m sugehøjde. 22 kg. Ubrugt.
Container med kra ABC TYO-341 - Med svingkran / with sving crane
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 1.500 kg - Frontvægt - Metalpl ABC 1.500 kg - Frontvægt - Metalplast
BUDT 4700,- DKK
Treningsapparat - Benpresse Alt av skruer og diverse er med 2 paller 240x85x200cm Vekt: 350kg 185x80x90cm Vekt: 450kg [email protected]