Kinesisk huanghuali lågæske,

Lukker 25/11-2024 20:11:00

Kinesisk huanghuali lågæske, rektangulær form. 18. årh. H. 3,5 cm L. 17 cm B. 12 cm. Proveniens: Dansk privatsamling