Lukker 02/12-2024 11:55:00
Årgang 2001. 262628 km. Ifølge sælger kan den starte og køre, men den ryger meget. Formentlig en dyse, der er gået. Bussen har været registreret hos Hærens Materielkommando. Der medfølger forsvarets standardgodkendelse. Godkendt til 53/49 personer.
Afhentes: CT - 8600 Silkeborg, Denmark (via Google Maps)
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) En far med sine børn i en blomstereng. Sign. H. A. Brendekilde 07. Olie på lærred. 50×69.
12 par div. sko, New Balance i str. 2x42 - 1x42,5 - 2x43 - 1x44 - 1x44,5 - 2x45 - 1x45,5 - 2x46,5 (ubrugt)
Antikt Heriz tæppe, nordvest Persien. Klassisk geometrisk medaljondesign. Ca. 1900. 446×344.
1 stk Partytelt 3 x 6 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 1800,- DKK
LED LYGTER, 2 stk. 102 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 34 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. Ubrugte.
DR35788 – 546900km. selges på vegne av kunde. Eu til 27.06.2025 Fartsskriver – 27.06.2026 Kanapene i ratten fungerer ikke. (kan fikse om det ønskelig mot betaling) Bilen er i god stand. Er i bruk så mer kilometer må forventes ved overtagelse.
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1799kr , ubrugt
12 bts. Château Pichon Longueville Baron, Pauillac. 2. Cru Classé 2006 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Chanel “Logo Shopping Tote” taske af quiltet beige Caviar læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig baglomme, to rum opdelt af en lynlås lomme, to yderligere lommer og beige satin for. H. 23 x B. 37 x D. 16 cm. 2012–2013.
BUDT 15500,- DKK
Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Chokolade Fontain – som er enkel at bruge. Put smeltet chokolade i og den er klar til brug. Den er af plast og bruger batterier. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper i grå nuancer. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Mål: B 150 cm x H 160 cm