Står i 6740 Bramming. 2 stk. Wexim udendørs arbejdslampe monteret på klods. Type 3201. 400W. Brugt. Har stået på lager længe og fungerer umiddelbart. Derudover LED spot lampe til plads og facadebelydning. Den er med intergreret vægarm. Ubrugt. Oprydning. +MOMS
2 hydr. Cylinder ubrugt, 40x25x 770 total
Ca. 300 pakker div. keramik-perler á 6 stk. (ubrugt)
PU montagehandsker i størrelse 10. Bemærk der 120 par i kassen.
1907. Fr. VIII, 5 øre, grøn. Parstykke med variant “FARVELØS PLET”. Sjældent. Attest Møller [ 54y ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Brenderup 78 C - Lasteevne / Capacity 475 Brenderup 78 C - Lasteevne / Capacity 475 kg
Hængekøjer 2 stk. multifarvet. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Lysberg, Hansen & Therp Et par armstole med tilspidsende ben af mahogni. Sider, sæde samt ryg betrukket med nigerskind. Udført 1940–1950'erne hos Lysberg, Hansen & Therp. (2)
Parti div. herre/dametøj
Georg Jensen Års-smykkesæt 2014 af sterling sølv bestående af vedhæng med halskæde og et par øreringe hver prydet med cabochonslebet røgkvarts. L. 3–3,3 cm. Halskæde L. 45 cm. Georg Jensen efter 1945. (4) To originale æsker medfølger.
Disk, se måltegning på foto. (indhold medfølger ikke)