SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
Russisk ikon med fremstilling af Kristus Pantokrator, monteret i kiot. Tempera på træpanel. Betegnet på bagsiden 1883. 19. årh.s slutning. Ikon 22×18 cm. Kiot 29×26 cm.
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022) Uden titel. Usign. Olie på lærred. 100×151. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
15 stk. toiletsæder, Saniscan Liberty m. universal beslag (ubrugt)
SVEJSER, Migatronic FLEX4000 CO2 svejser med puls.
Kædetalje 1.5 tons x 3 mtr kæde. Ubrugt.
Dvs. butiks trådnet med mange ophæng
Jern Pallereol H 200 cm. L 290 cm.
Sigurd Christensen (f. Herning 1915, d. 1978) Landskab. Sign. Sigurd Christensen. Olie på lærred. 48×85. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
- Nyserviceret. - Nymalet. - Hårdmetal påsvejse Promove CF 350 - S80
BUDT 140000,- DKK
1 stk Partytelt 3 x 6 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 1800,- DKK