BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Povl Klarlund Diamantsmykkesæt af 18 kt. guld og hvidguld bestående af et par øreclips hver prydet med tre brillantslebne diamanter og ring prydet med seks brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.70 ct. Farve: F-G. Klarhed: VVS-VS. Samlet vægt ca. 36,5 g. Øreclips L. 22 mm. Ring B. 20 mm. Str. 53. (3)
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
BESTIKSÆT, 72 dele udført i rustfrit stål. Ubrugt
Reservedele for ca DKK 30.000 (EURO 4.000) medfølger. Mangler 1 valse (det har ingen betydning for funktionen). Rækkeafstand på 50cm, variabel men er svejset i akslen. 6.000 hektare Holmer T2
BUDT 160000,- DKK
Kinesisk skab af elmetræ med bemalede og forgyldte skæringer, overdel med døre og skuffer, underdel med drejede stave. 20. årh. H. 176. B. 98. D. 46.
Louis Vuitton “Lussac” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med to indvendige lommer og gråt ruskindsfor. H. 30 x B. 38 x D. 12 cm. 1996.
Elradiator, NOBØ NFK4N 12 frontvarme, 230V/1250W, uden termostat, lille ridse front, ikke afprøvet. Ubrugt
8 stk metal skilte i retro stil, ubrugte
Fire lommelærker af sølvplet, hvoraf to dekoreret med læderbesætning. H. 10–21 cm. (4)
FARUM. Stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre, Chr. 9. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×