Lukker 03/12-2024 11:00:00
Slagnøgle inkl. 2 stk. 20,4V, 2.6 Ah Li-ion batterier samt hurtiglader. Ubrugt
WOKPANDE 28 cm. Hybrid nonstick wokpande i høj kvalitet, tåler metalredskaber, 3-lags bund. Også til induktion og opvaskemaskine. Ubrugt inkl. Låg
323 dåser tørspray m. PTFE á 400 ml. (ubrugt)
Traileren er funktionel og virke Nopa Tip Trailer
MULTIMEDIE til bil. 7" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt.
Peridot- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med oval facetslebet peridot omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt 1.20 ct. Farve: F-H. Klarhed: VVS-SI. Vægt ca. 30 g. Str. ca. 52.
Flishugger, med benzinmotor, udstillings model, fremtræder ubrugt, på hjul, maks 5 cm træ, 212 cc motor
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
Wifredo Lam (f. Sagua-la-Grande 1902, d. Paris 1982) Uden titel. Sign. Lam 1959. Olie på lærred. 36×45. Certifikat udstedt af Eskil Lam, Paris 23. november 2023 medfølger. Proveniens: Court Gallery, København. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet fra ovenstående. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
VAREBIL, NISSAN X-TRAIL 2,2 DCI. 1st. Indreg: 02-11-2006. Synet: 10-03-2022. Km-tæller viser: 337755. Bemærk: kan ikke åbne fordøren.
Grønland, Den Kgl. Grønlandske Handel, 1 kr 1911, No. 7492, Oscar Wesche / Munch, Sieg 50, Pick 6, papirrevne ved højre margin samt limrester på revers
Danmark med områder. Årsmapper. Meget stort parti fra samlerophør i flyttekasse. Høj anskaffelsespris! ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×