Lukker 03/12-2024 11:00:00
2 sæt Earpads i sort farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
MOTIONSURE, 2 stk. rød, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte.
SVEJSER, Migatronic FLEX4000 CO2 svejser med puls.
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Nordberg HP300 Stativunderdel med kona - Säljes som ett reparationsobjekt eller reservdelsobjekt - Mått ca 200 cm i diameter samt 170 cm hög I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas
ca. 1850. ESTAFETTEBREV adresseret til “Fyrmesteren paa Skagen”. Påtegnet “K.T. ridende Estafette afgaaet Kl. 8 1/4 Fmd.” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 EFG skuffedare h: 52 cm / b: 43 cm / d: 62 cm
LØVBLÆSER/SUGER med to-takt motor. 45 liter opsamlingspose. Ubrugt.
Bemærk! Har kun arbejdet 241 time Kubota U10-5 - Minigravemaskine / mini excavator 1 ton
BUDT 103000,- DKK
To monteringer i form af hhv. krone og rytter med hestekaret af forgyldt metal og bronze. Dertil fad af forgyldt tin, støbt med sommerfugl og bladværk. Cirka 1900. H. 18–20. Diam. 24. (3)
Haglgevær side by side, Armas Ego Eibar Royal S/S nr. 88866. Kal. 12/70. Løbslængde 66 cm. Totallængde 109 cm.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Terex TC22 - Minigravemaskine / mini excavator 2 Terex TC22 - Minigravemaskine / mini excavator 2 ton
BUDT 87000,- DKK
Smart knivblok med 5 knive i forskellige størrelser samt fjerkræssaks. Blok og knivskaft i brun. Ubrugt og i original emballage. +MOMS