Lukker 03/12-2024 11:00:00
52 dele topnøglesæt. Ubrugt
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998) Uden titel. Sign. Ej, 7/3 69. Farveblyant på papir. Bladstørrelse 29,5×21. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Merete Barker (f. Birkerød 1944) Uden titel. Sign. Merete Barker 95. Olie på papir momteret på lærred. 70×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
3 Bacho 143 rørtænger
3 turbodysser for højtryksrenser
BUDT 8250,- DKK
48 stk Portvinsglas 19 cl. model Signature
Gallakjole fra ophørt butik str: XS vejl pris 1999kr , ubrugt
32 stk Vandkarafler 1 liters
Står i 6740 Bramming. Comfort radiator - 2NC6. 1000W, 230V ip21. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Køkkenvask intra Juvel, K480-R01, bredde 54 cm og dybde 40 cm. Ubrugt
Republikken Rom, Marcus Antonius og Octavian, Denar, Ephesus, 41 f.Kr., 3,84 g, Cr. 517/2 Ex. Professor Niels Hannestad