Lukker 03/12-2024 11:00:00
Taginddækning Vhing 125 mm 0 grader. Ubrugt
Gucci To armbåndsure af guldbelagt stål Model 2600M og 3900L. med henholdsvis guldbelagt lænke omkreds ca. 17,5 cm samt sort rem af læder. Ø 12–23 mm. Quartz. (2) Købsbevis på det ene ur medfølger.
Starter hver gang og fungere som den skal. Med mange skovle og et "skovlbur". bøsningerne i kæden i den ene side er slidt igennem. Men ellers ser trækhjul og rullerne fine u Case CX80C
BUDT 187000,- DKK
BUDT 175,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Peugeot Partner 1,5 Blue HDI 100 Peugeot Partner 1,5 Blue HDI 100 L1
BUDT 58500,- DKK
ESSAYS. Planche med UNIKKE HÅNDTEGNEDE frimærkeudkast. I alt 34 stk. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Halmudlæggger til minibigballe. - Beslag til Schaffer minilæsser. - Total renovere Scan Mek HU-1016 - Halmudlægger / strømaskine
BUDT 6250,- DKK
Dansk tête-a-tête rokoko thekande af sølv, pæreformet og skævknækket form, hængslet låg med knop af træ og fliget nedre kant, hældetud med ornamentik, hank af træ med bladværk, oval og flad base. Punslet i bund med vægtangivelse “24 lod 3/4 q”. Mester Søren Jensen Klitgaard, København 1757. Vægt (inkl. dele af træ) 372 g. H. 14,5 cm. Proveniens: Fra samlingen efter højesteretssagfører Ole Gangsted-Rasmussen (1911–1998).
Knud Odde (f. Frøslev, Stevns 1955) Portræt. Sign. Knud Odde 2011, 2/20. Linoleumstryk. 40×35. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1150,- DKK