BORDRUNDSAV, Guede.
Ca. 400 stk. div. lynlåse (ubrugt)
2 styk affugtere, mulighed for at sætte slange på. Få brugsspor. 53L/h. SIAL XRC 55 - Få timer - 2 enheder
BUDT 1900,- DKK
12 stk. softgun-gevær (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Manitou MYH 180L - Ny model med drejeled / New model with turning jo Manitou MYH 180L - Ny model med drejeled / New model with turning joint
BUDT 16500,- DKK
Hæksnitter, der kan monteres på en armklippe GreenTec RC132 - Only 10 Hours
BUDT 32500,- DKK
INDUSTRISTØVSUGER, DMS 4-i-1, 1800W våd/ tør, 30L. Multifunktionsstøvsuger: tørstøvsugning, vådsugning, askesugning og blæser.
Den perfekte slidsgraver ("rende-graver til drænrør") - til installation af intensive sportsgræsdrænsystemer. Kraftig og robust "fræse-hjul-gravemaskine" til montering på traktorer fra 60 til 120 hk (45-90 kW) - er PTO drevet . AFT WIZZ WHEEL 55 - Fræse-hjul-graver til traktorer / "Milling-wheel-excavator" for tractor
BUDT 25500,- DKK
Moland 13,5mm Kvalitets trægulv 128,5m2. nyt og ubrugt, i original emballage lakeret i UV Mat lak Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport med ekstern transportør. evt. transport afregnes direkte med sælger. Sælger kan læsse objektet.
Jose Pedro Croft (f. Porto 1957) U.T. 2008. Jern og maling. 105×102×120. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Patrick Nordström (f. Höganäs 1870, d. København 1929) Bordlampe af stentøj, dekoreret med blå og grå glasur. Sign. monogram, 1920. Kgl. P. Forsynet med base af patineret bronze. Ej mærket. H. 23. H. inkl. skærmholder 45,5.
3 stk Kniv sliber, ubrugte