Lukker 03/12-2024 11:00:00
Kædesav, 52cc, 2,9 kW/3,9 hk. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde samt startsnor/hus. Ubrugt
Hele Verden. Parti i 2 kasser med bl.a. en gammel korrespondance fra Bagsværd til USA/canada i album. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 paller med flightcases i træ/alu. 53 kufferter i alt. Nogle er brugte, har brugsspor og steder med slid. Nogle ubrugte og med intakt skum. Alle funktionsdygtige. Kassemål: 22 stk. 50x35x20cm brugte (1 palle) 5 stk. 87x54x19cm brugte (1 palle) 8 stk. 96x48x23cm ubrugte (1 palle) 6 stk. 97x48x27cm brugte (1 palle) 6 stk. 97x48x23cm ubrugte (1 palle) 6 stk. 96x48x28cm brugte (1 palle)
Stor fugepistol på batteri, 2 xbatteri og lader, ubrugt.
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Bimax 132 transportabel co2 svejser m/tråd
BUDT 225,- DKK
Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1,1 ton
BUDT 44500,- DKK
Træningsmaskine, Calf, underben, stand ukendt
2 stk. Svejsehjelm med automatisk nedblænding og flere justeringsmuligheder. Ubrugte