Lukker 03/12-2024 11:15:00
12 pakker tusser ,bla til at skrive på sko, tøj med mere, ubrugte
SPRØJTEPISTOL til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt.
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - is
Lukket boogie-cargotrailer, NIEWIADOW model B3500 - reg. første gang 03-04-2023 - tidligere reg.nr. FE 2743 - T: 2000kg. L: 1430 kg. - stelnr. SWNB35000M0007364 - indvendig ladmål: 148x303 cm. - indvendig højde: 174 cm. + Purewash Trailer Classic Heat vaskeanlæg bestående af: benzin-hedvandsrenser + vandtank + div. tilbehør
BUDT 25000,- DKK
Rørskåle tubolit TL-48-13 i alt 56 meter. Ubrugt.
Koldvandsautomat med direkte vandtilførsel
Belgien. 1919. Kong Albert med stålhjelm, 5 fr. vinrød. Postfrisk. AFA 2.400 [ 156 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stor cypriotisk “Bi-chrome” amfora af terracotta, dekoreret i brun og rød med bånd og talrige koncentriske cirkler på hals og krop, bølgestreg mellem hanke. Arkaisk Periode ca. 700–525 f. Kr. H. 58 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Ifølge oplysninger erhvervet i Cypern af dansk udsendt læge for FN missionen og hjembragt i 1968. Dernæst nedarvet i familien.
WM Meyer, Boogietrailer med fladt lad ingen sider, B 200 cm L 600 cm, T 2600 kg L 1800 kg, årg. 2006, tidl. Reg. Nr. MV 9820, stelnr.WWC2CB7256W000001, I dårlig stand
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971) “Munkegaard”. Kateder samt stol med stel af matforkromet stål. Top af lamineret teak. Front med to skuffer. Formgivet til Munkegaardsskolen 1955. Udført hos Fritz Hansen, ca. 1955. H. 71. B. 91. D. 72. (2)
Står i 6230 Rødekro. 3 pakker parketgulv, Moland. Hvid matlakeret. 21,5 x 182 x 2190 mm. I hver pakker er der 1,99 kvm. Ubrugte. Fra byggevirksomhed. +MOMS