Lukker 28/11-2024 19:00:00
SPRØJTEPISTOL til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt.
AC-Delco boreskruemaskine med 2 batterier og lader
Diamantring af 18 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 15,5 g. B. 15 mm. Str. 56. Æske medfølger.
BUDT 13500,- DKK
2-delt servante med spejl og udskæringer i fyrretræ. Måler H:180 x B:139 x D:61cm. Underdel er med 2 låger og 2 skuffer. Overdel er med spejl og 2 hylder. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
Monteringsbeslag til skorsten Ø 260 mm. Ubrugt.
Chippendales fad ø 32 cm. 12 stk.
Mål pr. fag: B 100 cm x D 42 cm x H 200 cm Køber nedtager selv Uden indhold
Sydafrika. 1925. 1 d. rød AUTOMATMÆRKE på brevkort sendt fra CAPE TOWN 27.9.1925, ombord på skibet HMAS BERRIMA til Vejle. Underfrankeret og sat i porto med 10 øre, grøn. Sjælden forsendelse [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ca. 140 pk. Lis G 3-Pak Sorte underbukser 40 stk. Str. XXL40 stk. Str. 3XL40 stk. Str. XXL20 stk. Str. LCa. 160 pk. Lis G 3-Pak Hvide underbukser - Str. L 40 stk. Str. XXL40 stk. Str. 3XL40 stk. Str. L40 stk. Str. 3XL
BUDT 4000,- DKK
Lagerkasser 10 stk i virkelig kraftig og god kvalitet, med skyde låge i den ene ende så det er nemmere at plukke varer, passer i europalle str. Måler 60x40x40
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003) Uden titel. Sign. MA 87. Tusch og akvarel på papir. Bladstørrelse 48×36. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.