Julius Gregersen (f. Flensborg

Lukker 02/12-2024 19:27:00

Julius Gregersen (f. Flensborg 1860, d. sst. 1953) Skibsportræt af “Anna, Rendsburg”. Sign. Jul. Gregersen, Flensburg 1/10 1908. Olie på lærred. 55×77.