Lukker 05/12-2024 20:27:00
Har fået skiftet foringer i motor og renoveret gearkasse / bagtøj juni 2023. Traktoren er ikke blevet vasket inden fotograferingen, og den er pænere end billederne viser. CASE IH Magnum 340 - 11 ton
BUDT 278000,- DKK
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Gislaved str. 215/65 R 16C.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Kran Grap 4 ABC Kran Grap 4 M3
BUDT 25000,- DKK
Fransk kaminur af sort marmor og forgyldt bronze, urskive af rødbroget marmor med emaljearbejde. Sign. F. Desbrosses, Nogent-Sur-Seine. 20. årh.s første halvdel. H. 38,5.
Frits Henningsen (f. 1889, d. 1965) Et par reoler af cubamahogni med profilerede kanter og tre skabe. Udført hos snedkermester Frits Henningsen. H. 151. B. 170. D. 30. (2) Nummereret 4504.
Smaragd- og diamantring af 18 kt. satineret hvidguld prydet med to smaragdslebne smaragder omkranset af brillantslebet diamant på ca. 0.50 ct., otte brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.20 ct. og talrige enkeltslebne diamanter. Farve: H. Klarhed: P1. Vægt ca. 5 g. B. 14 mm. Str. 53. Smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2010.
Mål: 300x90
BUDT 1800,- DKK
4 kasser udplantningssæt samt 2 stk. have vandspredere.