Reginald Arthur Borstel (f.

Lukker 02/12-2024 19:55:00

Reginald Arthur Borstel (f. 1875, d. 1922, aktiv 1875-1922) Skibsportræt af “Cambrian prince”. Sign. R.A. Brostel. Olie på malepap. 45×63.