SLIBER / POLERER maskine, KEF.
16 dele hulsavssæt str. 19-127 mm samt 5 dele trinborsæt op til 1-3/8" el. 35 mm. Ubrugte
Russisk kalenderikon for februar. Tempera på træpanel. 19. årh. 35×31 cm.
Færøerne. 1975–2010. 2 plastkasser med ca. 1000 stk FDC'er. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Har aldrig været i brug. Honda motor. Tremix BFP - Har aldrig været i brug
BUDT 5750,- DKK
Hitachi/Hikoki rundsav model c6ss ubrugt
5 stk. Aristo parasolfødder
Danmark. Rigtig god samling FRIMÆRKEHÆFTER med flere bedre udgaver incl. Særhæfter S1-S180 etc. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Dansk møbeldesign Daybed med stel af eg. Løse hynde betrukket med dybthæftet kanvas og skind knapper. H. 40. L. 195. D. 46.
Louis Vuitton “Pont Neuf” taske af rødt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, to udvendige lommer, et lynlås rum med to indvendige lommer og rødt ruskindsfor. H. 23 x B. 25 x D. 12 cm. 2001.