Lukker 15/12-2024 17:08:00
Færøerne. 1975–2010. 2 plastkasser med ca. 1000 stk FDC'er. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bluetooth UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. (ubrugt)
Tjep CP 40 Gaspistol, med batterier, oplader, MF
Charlotte Danielsen (f. 1972) “Line up”. Sign. Charlotte Danielsen. Olie på lærred. 90×135. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Står i 6740 Bramming. An-pack sortimentskasser i pap. 3 størrelser. 6 stk. høje som måler (36 x 21 x 27 cm.). Store er der 46 stk. af (36 x 21 x 13 cm.) og den lille er der 55 stk. af (37 x 11 x 13 cm). Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager, eller til læ for dyr. taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 7
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Augusta Dohlmann (f. Frederiksberg 1847, d. sst. 1914) Parti fra Pompeji. Sign. Augusta Dohlmann 95. Olie på lærred. 31×35.
1 bt. Mg. Champagne Brut “Dom Ruinart”, Ruinart Pére & Fils 2006 A (hf/in).
Rotorklipper Adano T8 OHV 173cc, med græsopsamler
10 stk Borde 120 x 80 cm
156 stk. lysfad
OLIETRYK TESTER, 0-500 PSI/35 Bar. Inkl. Div. Adaptere. Ubrugt.