BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
Ilt og gas-svejseanlæg ABC Svejseanlæg - Ilt og gas-anlæg / Oxygen and gas welding device
PLASMASKÆRER/PINSVEJSER, Boxer CUT-70 BX-3027.
1.356 stk. B-CLEAN hand sanitizer
Bordlampe af forgyldt og patineret bronze, kanneleret stamme, rigt støbt med bladværk. Napoleon III form. 20. årh.s. begyndelse. H. inkl. fatning 65.
5 stk. egetræs vintønder. Ø55x95cm. Tønderne har patina og slidmærker. Sælger kan læsse.
Velholdt skruekompressor. Bemærk kun 1.340 time Ingersoll Rand SSR ML 11 - 1,64 m³/min - 7,5 Bar
BUDT 5750,- DKK
Næsten som ny Ausa D601 AHG - Kapacitet/capacity 6,6 ton - timer/hours 615
BUDT 139000,- DKK
18 stk Ovnfast skåle Ø 19 cm + 19 stk Ovnfast skåle Ø 16 cm, + 35 stk Ovnfast skåle 12 cm. + 4 stk Suppe terrin m/ hoved + 49 stk Suppe skål m/ hoved samt ca. 60 stk Firkantet suppe skål 12 x 12 cm
Cafeborde ø 80cm. H.110cm. 10 stk i vogn
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager eller til læ for dyr. Taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 12