Lukker 03/12-2024 18:00:00
Skilte i metal måler 30x30 ca 4 stk
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
24 stk Stabelstole, med brugsspor
1 rl vinyl gulv anslået 4x3m + ca. 40m sandliste plast. Ubrugt.
1 ubrugt Fendt fjernudtag
Børnespil på hylden, 7 stk.
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
1904. 2 utakkede prøvetryk (uden portræt) i blåviolet og sort farve [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
20 stk. genopladelige batterier - 12 V. - 3 Ah (ubrugt)
Hublot Super B af stål, ref. 1920.1. Mekanisk kronografværk med datovisning. 2005. Hublot gummirem med Hublot foldespænde af stål, omkreds ca. 19 cm. Ø 42 mm. Manual, senere æske og certifikat fra 2005 medfølger.
BUDT 18000,- DKK
120 stk Aroma Frokosttallerkener 22 x 22 cm
England. Victoria. 17 gamle auktionslots med ubrugte mærker [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×