Lukker 03/12-2024 18:00:00
Palle handelsvare, noget er brugt.
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
Bacho Værktøjstrolly 65 x 45 x 25 cm
Travers Balk - Abus - Kapacitet 5 ton - Längd ca 590 cm - Höjd och bredd ca 30 cm - Tjocklek gods ca 20 mm Lasthjälp finns efter tidsbokning
Brusehoved Grohe vitalio start 210, ø 210 mm, 9,5l/min. Ubrugt
Dansk møbeldesign Daybed med stel af eg. Løse hynde betrukket med dybthæftet kanvas og skind knapper. H. 40. L. 195. D. 46.
Peder Evald Madsen (PEM) malerier, 5 stk. + 2 stk. stativer. "Fem orange" måler 18 x 15 cm. og "Rød figur" måler 18 x 15 cm. Fra 1987. Den lilla måler 25 x 20 cm. Den mindste måler 17,5 x 13 cm. De to stativer måler H: 43 cm og H: 26 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Komplet Matador VHS-samling (alle 24 afsnit) + div. dvdér
FORSKÆRERSÆT udført i rustfrit tysk DIN 1.4116 stål. Knivblad 25 cm. Super skarp. Hårdhed 56 HRC. Skæfter i ibenholt. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Kinesisk silketæppe i klassisk Persisk Qum stil. Flot kvalitet. 20. årh.s slutning. 185×122.
NAKSKOV 13.2.1882. Lap.VI på bagsiden af brevkort fra Nakskov til Raarup. Dette stempel er IKKE PRISSAT I DAKA! [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×