Lukker 01/12-2024 19:14:00
85 dåser glasrens/whiteboardcleaner á 500 ml. (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Riste sk ABC Riste skovl
BUDT 17500,- DKK
William Joseph Anastasi (f. Philadelphia, USA 1933, d. 2023) Uden titel. Sign. W. Anastasi 96. Farvekridt på papir. Bladstørrelse 26×32.
Svetslägesställare Deuma heitze Kdt 500 Vikt ca 500 kg MÅTT: Bredd (m) Ca. 1,2 m Höjd (m) Ca. 0,9 m Djup (m) Ca. 1,6 m Fungerande Lasthjälp kan finnas om det bokas i god tid innan upphämtning
PALLE med diverse stål bolte.
Hans Hansen (f. København , d. sst.) Ametystbroche af sølv prydet med cabochonslebet ametyst. Dessin 211. Vægt ca. 12,5 g. Ca. 3,5×4,6 cm.
Inge Hørup (f. København 1958) “Påklædnings scene”, 2005. Sign. Inge Hørup med datering samt med titel på bagsiden. Olie på lærred. 80×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Danmark. Parti LUXUS-stempler m.v. opsat i små indstiksbøger [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
ALU FÆLGE / DÆK. 4 stk. ATS fælge / Michelin -Continental dæk str. 205/60 R 16.
KWSM-24IR32HF
Parti lys udstyr, ubrugt