Lukker 01/12-2024 19:17:00
Står i 6740 Bramming. 2 stk. lamper. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Står i 6230 Rødekro. 3 pakker parketgulv, Moland. Hvid matlakeret. 21,5 x 182 x 2190 mm. I hver pakker er der 1,99 kvm. Ubrugte. Fra byggevirksomhed. +MOMS
1 sæt træ-havekrukker á 3 stk. - 29x29x25 cm. - 36x36x31 cm. 44x44x37 cm. (ubrugt)
Varmepumpe Panasonic, model WH-UD05JE5, 5 kw, Har emballage skader, små skrammer på lameller ( se billede). Ubrugt.
12 dunke destilleret vand á 10 liter (ubrugt)
Ældre men fin såmaskin Fiona D-30 - Tæt på mindsteprisen.
BUDT 2300,- DKK
6 bts. Château Grand Puy Lacoste, Pauillac. 5. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
30m2 beboelses og kontorvogn. Står på stålramme. Monteret med Altech varmepumpe. Toilet/bad. Soverum og stor stue/kontor med køkken. Elradiatorer. Sælges uden indhold. Fastmonteret inventar medfølger. Køber skal selv afhente og læsse vognen på lastbil.
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. CSP fælge / Michelin dæk str. 215/65 R 17. Passer til bla. VW Tiguan, årg: 2020. ET40.
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956) Uden titel, 1995. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 100×91. Proveniens: Kunst på arbejdspladsen. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
PALLE med diverse spraymaling, 300 ml.
Se billeder