Lukker 28/11-2024 08:15:00
Ældre men fin såmaskin Fiona D-30 - Tæt på mindsteprisen.
BUDT 2300,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Stor Hydraulik Cylinder, med stor dob. Virkende stembel, Ø udvendig ca 17 cm, L ca 2,3 m, med træ transportkasse
BITS/TOPPE SÆT, lange, 3 sæt i alt, StahlKaiser.
Arbejdsbredde på vognen 1.20 mete Hydromann 3000/Diamant - Sten samler / Stone collector
12 bts. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2004 A (hf/in).
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Hardi TR3- Hardi TR3-200
Dansk Vestindien. Planche med diverse stemplede mærker. Blandet kvalitet. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kabel til gearvælger skal skiftes, men ellers funktionel. Toro 3250-D
BUDT 6250,- DKK
Thorkild Eskildsen (, 20. årh.s begyndelse) Udsigt over Gammel Strand med sporvogne og glimt til Thorvaldsens Museum samt Sankt Nikolaj Kirke. Sign. Thorkild Eskildsen. Olie på lærred. 68×75.
PERSONBIL, OPEL ASTRA 1,6 I. 1st Indreg: 28-06-1995. Synet: 14-07-2021. Km-tæller viser: 75997.
Må kun sælges til eksport, se Vilkår og Betingelser punkt 11.2. Bemærk, at er model "N" for narro Kubota M8540 N-C - Smal model / Narrow model!
BUDT 90500,- DKK
Meget fin maskine, der er næsten som ny - har kun 180 timer på timetælleren! NB: Maskinen sælges på auktionen uden GPS udstyret!!! Men hvis det har interesse for køber, kan et Leica MCP80 3D / GPS maskinstyringssystem tilkøbes for kr. 150.000 (EURO 20.500) udover auktionskøbesummen (se billeder) !!! Liebherr R922LC - 24,5 ton - Rotortilt - Som ny / as New!
BUDT 976500,- DKK
Kraftigt maskinlad til wirehejs. Stålramper som kan foldes op og bruges som stop. ABC Maskinelad - Kraftige ramper/stopklodser