Lukker 26/11-2024 14:00:00
Atlas Copco kompressor selges for kunde, denne er helt i orden alt fungerer som det skal. Her har man komressor i flere år til.
Afhentes: Lier , Norway (via Google Maps)
Figur
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ebonywood. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Velholdt Mandskabsanhænger. Flot køkken Flot badeværelse Flotte sovepladser Tv, komfur, køleskab og vaskemaskine medfølg Easy Wagon 2000 GY 03H 4 køjepladser - tekøkken - bad og toilet
BUDT 57500,- DKK
6 bts. Château Marquis d' Alesme Becker, Margaux. 3. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
Badeværelse underskab, Dansani P00062, hylde, hvid, låge. Har folie på. Bredde 50 cm, dybde 33. Ubrugt.
Den er brugt til at sortere metal fra plas ABC Magnet rulle
Billede i glasramme af gammel bil. Måler 123X84 cm. Ubrugt i indpakning.
12 pakker tusser ,bla til at skrive på sko, tøj med mere, ubrugte
Køkkenknivsæt udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv, nakirikniv og utilitykniv. Knivblad 16-23 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i ironwood og bøffelhorn. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Hankook str. 215/65 R 16C.
7 stk Fyrtræs Klapborde 180 x 100 cm
Et par svenske natskabe af bemalet træ, front med skuffe og dør. 20. årh. og senere. H. 76. B. 37. D. 36.