Lukker 26/11-2024 14:30:00
Plast topp er noe slarkete men fungerer fint ellers. Tipp funksjon. Mulig å avtale visning ved forespørsel på mail.
Afhentes: Vestfossen, Norway (via Google Maps)
Smukt hjørneskab med 3 hylder i skabet forneden, åben hylde og 2 hylder i skabet øverst. Lågerne øverst er med farvet glas. Pæn stand og er lige blevet olieret. Skabet måler D: 90 x B: 50 x 186 cm høj. Små skrammer kan forekomme. MOMSFRI
Skruestik
Modelår 202 Bobcat E10Z - Minigravemaskine / mini excavator 1,1 ton
BUDT 62500,- DKK
576 stk. baby-figurer på pind (ubrugt)
1854. 4 RBS Thiele III, gråbrun. Plade III, nr. 5. Fint brev fra Roskilde til København. Attest Møller [ 1IIIc ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Anton Thorenfeld (f. Svendborg 1839, d. København 1907) En grusvej omkranset af buske. Sign. monogram. Olie på lærred. 22×30.
Kinesisk tedåse af porcelæn, firsidet, dekoreret i underglasur blå. I bunden artemesia blad. 20. årh. H. 13 cm. Derudover en lågbojan, ligeledes dekoreret i blåt. H. 21 cm. (2)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 324 EL - 26 ton - Trimble Caterpillar 324 EL - 26 ton - Trimble GPS
BUDT 245000,- DKK
TRYKLUFTSLANGE opruller, 10+1 meter. Max. 12 bar. Ubrugt.
1862. Brev fra OLDESLOE 26.9.1862 til London. Opsat på side med analyse [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 60,- DKK
Salgsvogn fra Scanvogn, med diverse inventar. Vognen har brugsspor og steder med slid på maling. Brugt til udlejning. Funktionsdygtig ved seneste anvendelse. Ingen anmærkninger fra sælger om stand. Medfølgende inventar: Køkken. Hylder. Skabskøler. Disk. Obs: De 2 isfrysere medfølger ikke.
Spiritus-doseringsanlæg m. 20 propper