Lukker 03/12-2024 19:42:00
Einar Wegener/Lili Elbe (f. Vejle 1882, d. Dresden 1931) Solstrejf over en sø. Sign. E. M. Wegener 1908. Olie på lærred. 59×64.
Grønland mv. Flyttekasse med bl.a. flere sæt Amerikanerudgaver samt næsten 2 sæt Danmark Befriet, en del helark inkl. tidlige samt diverse øvrigt materiale. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Velholdt Encon rotortilt. - S 45 skift Engcon EC 10 - Til 6 -12 ton minigraver
BUDT 20000,- DKK
Lysskilt med logo, replika, L 67 cm, med strømforsyning
-Med dette Ecodrying bioraffineringsanlæg omdanner du møddingen til en effetiv varme kilde til dit hus eller til din stal ABC Ecodrying bioraffineringsanlæg Varme til huset fra møddingen
BUDT 65500,- DKK
Står i 6740 Bramming. Diverse spots på 4 stk. hylder. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Står i 6740 Bramming. LED strips / lys. Ubrugt, men nogle af der taget af. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Defekt generator, har ikke været startet op. Ved ikke hvad der er galt. Motor drejer fint rundt. ABC GF 6500CX/S - Gangfa - KW 5 / AMP 23
TIPKASSE / TIP CONTAINER.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Continental str. 205/65 R16C. Passer til bla. OPEL VIVARO 1,6 CDTi 125HK Kassevogn årg 2018.
KØDØKSE, 17 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske
Frans Schwartz (f. København 1850, d. sst. 1917) Almueinteriør med kvinde ved en spinderok. Sign. monogram 1886. Olie på lærred. 27×20,5.