Vilhelm Lundstrøm (f.

Lukker 03/12-2024 19:56:00

Vilhelm Lundstrøm (f. København 1893, d. sst. 1950) Komposition fra Klingen, 1942. Sign. V. Lundstrøm samt VL i trykket. Litografi i farver. Lysmål 31×24. Litografi fra Klingens Jubilæumsbog 1917–42.