Lukker 28/11-2024 18:00:00
KNIVSLIBESTEN. Dobbeltsidet korn 500/3000. Ubrugt. Modelfoto
Flishugger, med benzinmotor, udstillings model, fremtræder ubrugt, på hjul, maks 5 cm træ, 212 cc motor
Case CX240 B gravemaskine med Beco tilt og 200cm graveskovl. Der er brugsspor, steder med slid og rustafskalninger som ved en maskine af denne type og alder. Melder teknisk fejl, uden indvirkning på mekaniske funktioner. Testet i mekaniske funktioner ved gennemgang.
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. fælge / Hankook dæk str. 225/50 R 17.
Julemærker 1904–2019. Tomt LT album med klemlommer. Helark lommer fra 1951 og frem. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
nye og brugte ventiler
2 ubrugte cylindre 50x30 slag 300mm
1 bt. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 1964 C (ms). 1 bt. Château Beychevelle, Saint - Julien. 4. Cru Classé 1988 A/B (ts). 1 bt. Château Batailley, Pauillac. 5. Cru Classé 1985 A/B (ts). 1 bt. Château Beausite, Saint-Estephe 1992 A (hf/in). Total 4 bts.
1 bt. Bourgogne Grande Ordinaire Blanc “Les Echalas”, Bernard Van Berg 2009 A (hf/in).
10 stk Borde 120 x 80 cm
Rolex Submariner af 18 kt. guld og stål, ref. 116613LB. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3135. 2012. “Oyster” lænke af 18 kt. guld og stål, omkreds ca. 18,5 cm. Ø 41 mm. Kassenr. 116613. Bagkassenr. 2360. Serienr. G301312. Værknr. 3 3402043. Lænkenr. 97203. Rolex-æske, manual, to hangtags, ét ekstra led og købskvittering fra Klarlund 2012 medfølger.