Erik Raadal (f. Horn v.

Lukker 03/12-2024 20:13:00

Erik Raadal (f. Horn v. Silkeborg 1905, d. Silkeborg 1941) Høstlandskab. Usigneret. Olie på lærred. 41,5×48.