Lukker 03/12-2024 20:23:00
Kai Kristiansen (f. 1929) 16 bogstøtter af teak. Udført hos Feldballe Møbelfabrik. H. 13. (16)
- Bemærk kun 57 time Husqvarna LG 504 - 500 kg
BUDT 38500,- DKK
Romerske kejserdømme, Nero, 54–68, Antiochia, Tetradrachm, år 6 (59/60), 15,17 g, RPC I 4180, Prieur 80. Ex. Professor Niels Hannestad
RØRTANGSÆT, BATO.
Dansk møbeldesign Skænk af eg med fire låger med rektangulære fyldninger. 1970'erne. H. 85. L. 200. D. 44.
Holger Drachmann (f. København 1846, d. Hornbæk 1908) Stormvejr på Grenen, Skagen. Sign. Holger Drachmann, 95 Skagen. Olie på lærred. 20×32.
2 stk. fine messing adventsstager til olie. Lysene kan skrues af, påfyldning sker ved at skrue toppen af. Nogle væver skal evt, udskiftes. Diameter 26 cm. MOMSFRI
F. C. Lund (f. København 1826, d. sst. 1901) “Sandvig paa Bornholm, tidlig morgen”. Sign. F. C. Lund 1857. Blyant og akvarel på papir. Bladstørrelse 20×35.
Multimedie til bil. 4" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
1 bt. Diplomatico Rum Oc. “Single Vintage 2005”. 1 bt. Diplomatico Rum Oc. “Ambassador Selection”. Total 2 bts.
12 bts. La Parde de Haut-Bailly, Pessac-Leognan 2009 A (hf/in). Owc.
BUDT 1800,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1599kr , ubrugt