Lukker 03/12-2024 20:24:00
Andy Warhol (f. Pennsylvania 1928, d. New York 1987) “The American Indian Series, Ace Gallery”, 1976. Sign. Andy Warhol 10/18 76. Offset plakat i farver. Lysmål 126×86.
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957) Komposition, 1999. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 80×60. Proveniens: Galleri Gl. Mønt, København, 1999. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 3900,- DKK
10 stk. Hans Grohe punktvandlås messing
45,9kg. 995x398x740 mm.
Volvo EW160E Hjul gravemaskine. Årgang 2016 med 9411 timer. Maskinen fremstår i god velholdt stand og er løbende serviceret og vedligeholdt. Maskinen er monteret med følgende: 600/50 - R22.5 dæk. Steelwrist rotortilt fæste med klo. Bakkamera. Aircondition. Klargjort til Trimble system. planerskovl. Citybom.
Børnespil på hylden, 7 stk.
Hardox. Løft på aksel 1. Aksel 3 er selvstyrend Danson S 3420 - Hardox ! 29m3 Er ny / is New !
BUDT 150000,- DKK
Plogblad/Snöblad Märke: Holms Modell: TKHP-4.0 Fäste: Stora BM Bredd: 4 m Belysning Nya tallrikar monterades i våras. Fjädrande skärstål med inbyggda fjädrar för en mer skyddande effekt. Glapp och slitage kan förekomma.
Grydesæt, 12 dele, også til induktion. Ubrugt
Trailer med lystavle. LED skærm 4G modem opkobling til skærm. Skærm kan lægges ned for transport. Skærm kan dreje PHV LED screen 4G Modem - Video!
BUDT 20000,- DKK
Henning Koppel (f. København 1918, d. sst. 1981) Armbånd af sterlingsølv prydet med cabochonslebet hæmatit. Dessin nr. 130B. Vægt ca. 68 g. B. 3 cm. L. 25 cm. Georg Jensen efter 1945. Litteratur: Afbildet i bogen “Georg Jensen - A Tradition of Splendid Silver”, af Janet Drucker, 1997, s. 105. Æske medfølger.