Ubekendt maler, 20. årh.

Lukker 03/12-2024 20:54:00

Ubekendt maler, 20. årh. Fire studier af nøgne kvinder. Sign. E. Lüscher. Kul, vandfarve og farvekridt på papir. Lysmål 25×37, 44,5×28, 42×26 og 36×26. Uindrammet. (4)