Lukker 27/11-2024 07:35:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Glasslift 500 ABC Glasslift 500 GLG
BUDT 41500,- DKK
Varebil Citroen Berlingo bluehdi 100 L1 Proffline Fartpilot Elruder Aircondition Navigation Alle service Revnet frontrude Registrerings attest medfølger
Ubekendt design Cirkulært Art Deco sofabord af delvist sortmalet frugttræ. 1930–40'erne. H. 58. Diam. 98.
Safir- og diamantring af 18 kt. guld prydet med rosenslebet lyserød safir på ca 0.24 ct. omkranset af to rosenslebne diamanter på i alt ca. 0.24 ct. og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.33 ct. Farve: H. Klarhed: VVS. Vægt ca. 3,5 g. Front B. 20 mm. Str. 53.
Pænt sorteringsanlæ Kleemann MS702 EVO - Mobiscreen
BUDT 362000,- DKK
ODENSE-SVENDBROG 11.6.80. Bureaustempel (stavefejl) på stor del af brevkort. Kund kendt brugt i én dag! [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
100 pakdåser dobbeltlæbet 30x47x10
Arne Bang (f. Frederiksberg 1901, d. Fensmark 1983) Cirkulær skål af stentøj, yderside indridset med vertikale riller i relief. Dekoreret med blånistret glasur. Sign. monogram, 122. H. 10. Diam. 22.
ca 14 pakker Hipsters, ubrugte
6 stk Borde 120 x 80 cm
1000 liters marksprøjte. - Hydraulisk bomsammenfoldning. - Eurofoil forstøver Danfoil Airboss 20 meter