Lukker 27/11-2024 08:21:00
Lang mode Mercedes Vito 113 Cdi - Kassevogn Lang model / Long version - Video ! - Ny mindstepris !
BUDT 39000,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Funktionsdygtig. Dæk tætte og gode. Luftbremser. Uden papirer.
48 stk. UL Woblere 3 cm., 3.1 g. Mange forskellige farver. Rigtig gode woblere til f.eks. Put and Take ørreder og aborrer. Kan fiskes som UL wobler, men også som wobler efter et bombarda flåd. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Timer: 4040 Årgang: 2007 Kapacitet: 1525 Kg Løftehøjde: 5520 mm
Står i 6230 Rødekro. Glasfiber flagstang, 6 meter. Uden top og uden beslag til fastgørelse. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Står i 6780 Skærbæk. Skrivebord med stol og 2 stk. lamper. Skrivebordet har 5 stk. skuffer - den ene er faldet ud, men delene er der. Bordet måler 130 x 62 x H: 74 cm. Den ene lamper hedder Light studio by Hohn. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
ELHØVL, 11 cm arbejdsbredde, 1650 watt. Ubrugt
højtrykshaner stål 316 med fittings
Chanel “Logo Shopping Tote” taske af mørkerødt quiltet Caviar læder med sølvfarvede beslag, to hanke, to rum opdelt af en lynlås lomme, tre yderligere lommer og gråt satinfor. H. 26 x B. 43 x D. 18 cm. 2012.
4 stk. vinterdæk, 50% mønster, 185/65 R15 samt parti nye hjul for sækkevogn
Eugène de Sala (f. Randers 1899, d. København 1987) Kunstnerens selvportræt. Sign. de Sala. Olie på plade. 100×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Danmark mv. Flyttekasse med diverse mærker inkl. en Danmark samling, indstiksbøger og løst. Set lidt stjerne stempler mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×