Lukker 04/12-2024 14:55:00
Chanel “Logo Shopping Tote” taske af mørkerødt quiltet Caviar læder med sølvfarvede beslag, to hanke, to rum opdelt af en lynlås lomme, tre yderligere lommer og gråt satinfor. H. 26 x B. 43 x D. 18 cm. 2012.
VINKELSLIBER, Sseries SR-008.
120 stk Aroma Kagetallerkener 17 x 17 cm
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022) Uden titel. Sign. monogram. Relief. 118×74. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Migatronic MIG 300 Svejser, Co2 svejser 380v, med kabel, håndtag, stand ukendt
Stowa Dobbeltkapslet lommeur af 14 kt. guld. Ankergang og kroneoptræk. Forsølvet skive med gyldne indeks og visere. Støvkapsel af metal. Ø 51 mm. Uret vejer ca. 83 g. 1950–60'erne. Læderlomme medfølger.
I. L. Jensen, skole, 19. årh. Lyserøde roser. Utydeligt sign. Olie på træ. 23×30,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 311, 1874 nr. 267. Bruun Rasmussen auktion 342, 1976 nr. 81.
156 par arbejdshandsker, Granberg 4202 Water Proof str. 10 (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk CASE IH 9010 Axial-F CASE IH 9010 Axial-Flow
BUDT 334000,- DKK
Laksegl. Samling på flere sider med mange forskellige segl. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Parti div. zink-potter/krukker/spande m.v. (ubrugt)
Funktionsdygtig. 3.5kw, 220v 990 timer 1 cylinder er diesel farymann Løfteåg.