Lukker 27/11-2024 08:38:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kel-Berg Tip trai Kel-Berg Tip trailer
BUDT 36500,- DKK
Fejemaskine arbejdsbredde 70 cm, Stand ukendt
5 stk Flood light på 40W med indbygget batteri og solpanel. Bemærk dette lot består af 5 lamper. Ubrugte.
36 stk. paint by number, 3 modeller (ubrugt)
- Propotional styring i joystik 2 spe Hyundai 25Z-9AK - 2,7 ton
BUDT 143000,- DKK
LADBY. Bedre stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Arne Wahl Iversen (f. Nyborg 1927, d. 2016) Et sæt på 12 karmstole med blålakeret stel. Sæde betrukket med nigerskind. Udført 1960'erne hos Eilersen. (12) Litteratur: Artikel i Fyns Stiftstidende 28. september 1968.
- Radial All Traction 23" - 20.8 R 38 - 520/85R Claas Firestone 520/85R38 - Tvillinge hjul til Claas Finsnitter
1995. Befrielsen, 8,75 kr. UNIKT PRØVETRYK i ændret farve og med anderledes tekst under mærkebilledet [ 1093 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ubekendt maler, 18. årh. Portræt af en herre. Usigneret. Olie på lærred. 74×59. Oval. Verso på blændrammen betegnet: Fridrich von Grünwald.
Andy Warhol (f. Pennsylvania 1928, d. New York 1987) “The American Indian Series, Ace Gallery”, 1976. Sign. Andy Warhol 10/18 76. Offset plakat i farver. Lysmål 126×86.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Bridgestone str. 215/65 R15. Passer bla til Ford Transit Custom samt 4 stk. Bridgestone str. 205/70 R15.