Lukker 27/11-2024 09:08:00
BUDT 5250,- DKK
Rems pressmaskine + el-rørskære + batterier + lader + skærehoved + Makita maskiner, batteri, lader.
Postkort. 2 album samt lille album med diverse postkort mest Danmark men også noget udland. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 67500,- DKK
14 stk. lærke reglar - 50x100x4200 mm.
Både kroghejs og wirehejs. Låger bagest. 6 meter lang. 2,35 meter bred. 0,9 meter høj. Bliver tømt før afhentning.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Claas Maxi Claas Maximum
BUDT 4000,- DKK
Gucci “Large Bamboo Daily Top Handle” taske af rødt læder med sølvfarvede beslag, kort hank, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med tre indvendige lommer og stribet stof for. H. 29 x B. 40 x D. 15 cm.
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010) “Le Pyjama rayé”. Sign. Corneille 86; sign. på bagsiden Corneille med titel og årstal. Akryl på lærred. 50×70. Proveniens: Privatsamling, Tyskland. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland 30 X - 30" Skærebord med v New Holland 30 X - 30" Skærebord med vogn
BUDT 31000,- DKK
2 stk Beer Pong borde med 2 sæt bæger og bolde
Armbånd af 8 kt. guld prydet med fem vedhæng af 14 kt. guld hvoraf det ene er løst. Samlet vægt ca. 6 g. L. 20 cm.