Lukker 28/11-2024 08:49:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Claas Maxi Claas Maximum
BUDT 4000,- DKK
Hele Verden. 3 flyttekasser med mest basis samlinger i DAVO-album og Schaubek-album . [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Britta Rendahl-Ljusterdal (f. 1927) Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Geometrisk mønster i grønne nuancer. Sign. BR. Udført 1960–70'erne, Sverige. L. 225. B. 156.
38 stk. Kwikfish Woblere (8,5 cm.) og 16 stk. Banana Woblere (11 cm.), mange forskellige farver (se billeder). Rigtig gode woblere til f.eks Gedder. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
133 visninger
Rangerkrok ledad för lastväxlarcontainer Fabrikat: Hammars Årsmodell: 2024 Serienummer: 90081 Fäste: Stora BM Vikt: 280 kg Längd: 1.4 m Bredd: 1.05 m Höjd: 0.75 m Skick: Ny rangerkrok
SØJLEBOREMASKINE, 580/850/1220/1650/2650 O/min. 16 mm borepatron, 1850 watt. Ubrugt.
Gallakjole fra ophørt butik str: 2xl , ubrugt
Perle- og turkisbroche af 14 kt. guld prydet med fire kulturperler og tre polerede turkiser. Vægt ca. 9 g. L. 6,5 cm.
Stærk UTV, med differentialspær på baghjulene og elektrisk tiplad. John Deere AMT 622
BUDT 16750,- DKK
Ducker UNA 200 Slagleklipper. Pæn og velholdt slagleklipper. Med trepunkt ophæng. Hydraulisk drift.
De Walt D27111 multi kap/rundsav, 220v, MF
Ege tæppefliser - 2 forskellige modeller. Prøvekørsel ege af 4,147 m2. MONTGOLFIER af 4,147 m2. Total 2 kasser og ca. 8,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS