Retrade.EU

Liftdumpercontainer med sidoluckor

Lukker 25/11-2024 08:00:00

Container Sidoluckor. Liten lucka bak. Stora luckor frammåt. Mått (Leveransmått) Höjd: 2000mm Bredd: 2000mm Längd: 3500mm Begagnat skick så skador, repor ,bulor kan förekomma