Lukker 28/11-2024 11:55:00
Motorsvets GenSet MPM5/1901-EB/H Startar men ej testad
Afhentes: Nässjö , Sweden (via Google Maps)
Funktionel gaffeltruck fra Still. Køre på el. Alt styres fra multifunktions joystick. 70 timer til næste service. Køre og starter. Gaffellængde: 100 cm Max løftehøjde: 310 cm Oplader medfølger. Slidtage må forventes af en truck med denne alder. Transport mål: L: 350 cm B: 110 cm H: 207,5 cm
INVERTER, 3000 Watt. Omdanner 12 volt til 220 volt. Med USB strømudgang og tilslutningskabler. Ubrugt.
LED LYGTER, 2 STK. 120 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 40 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. 17 x 6 cm. Ubrugte.
5 stk LED lamper 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
2 preskæber, Nussbaum 54mm og 42mm
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948) Sæljagt i Ummanak fjorden. Sign. Emanuel A. Petersen. Olie på lærred. 70×100.
12 bts. Château Montrose, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2015 A (hf/in). Owc.
6 dele CE godkendt træ legetøj, ubrugt
Julemærker. 1916. Utakket helark med sædvanlig lidt skæv kant skæring. Sjælden. [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×