Lukker 05/12-2024 11:25:00
Beton køre rampe Med gelænder Længde 12 meter Brede indv. mål 3,7 meter Køre højde 1,2 meter.
Afhentes: TJ - 2640 Hedehusene, Denmark (via Google Maps)
Værktøjsvogn med 6 skuffer, 2 låger, træ bordplade, hjul, str 121 x 48 x 88 cm, der medf. Arbejdsbord uden bordplade.
Rotorklipper Adano T8 OHV 173cc, med græsopsamler
BUDT 1750,- DKK
Berit Jensen (f. København 1956) Uden titel. Sign. på bagsiden Berit Jensen-96. Olie og collage på lærred. 41×33. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
12 dunke håndrens á 3,8 liter (ubrugt)
-1 palle med fabriksnyt vinyl gulv 73,92 m2. -Bastion wideplank vinyl gulv -Dette lot er i farven: Eg kyst -Hver stav måler 8 x 228 x 1840 mm, -Gulvet har et slidlag på Slidlag 0,6 mm -Gulvet er vandfast, og det kan lægges uden brug af dampspærre. -God gangkomfort og trinlydsdæmpning -et ekstremt slidstærkt gulv -Nemt at lægge pga. G5- kliksystemet -4-sidet mikro-fas - Gulvet kræver ikke anden vedligeholdelse end vask -3D overflade med livagtige og mærkbare træmønstre -gulvet har et meget livagtigt udseende. Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport med ekstern transportør. evt. transport afregnes direkte med sælger. Sælger kan læsse objektet. -1 pallet with brand new vinyl flooring 73.92 m². -Bastion wide plank vinyl flooring. -This lot is in the color: Oak Coast -Each plank measures 8 x 228 x 1840 mm. -The flooring has a wear layer of 0.6 mm. -The flooring is waterproof and can be installed without a vapor barrier. -Good walking comfort and sound insulation. -An extremely durable floor. -Easy to install due to the G5 click system. -4-sided micro bevel. -The floor requires no maintenance other than washing. -3D surface with realistic and tactile wood patterns. -The flooring has a very lifelike appearance. The seller offers assistance in arranging transport with an external carrier. Any transport costs are settled directly with the seller. The seller can load the object.
Paolo Cotani (f. Rom 1940, d. sst. 2011) “Omaggio a Giacometti no. X2”. Sign. på bagsiden Paolo Cotani Ottobre 1976. Akryl på lærred. 200×200. Uindrammet. Proveniens: Galerie la Bertesca, Düsseldorf, Tyskland (etiket på bagsiden). Proveniens: Privatsamling, Danmark. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Kaisai KHY-15PY3 er en 15 kW luft-til-vand monoblock varmepumpe, der bruger det miljøvenlige kølemiddel R290 med lavt globalt opvarmningspotentiale (GWP). Med energiklasse A++ og en COP på op til 4,0 leverer den høj energieffektivitet, ideel til at reducere energiforbrug og miljøpåvirkning. Varmepumpen har to separate kredsløb til både radiator- og gulvvarmesystemer og præcis temperaturstyring. Den integrerede 5-tommer farvetouchskærm og WiFi-tilslutning giver enkel betjening. Designet er stilrent og støjsvagt (62 dB(A)). Model KHY-15PY3, se pdf for detaljerede informationer.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk CASE IH 9010 Axial-F CASE IH 9010 Axial-Flow
BUDT 334000,- DKK
LADEREGULATOR til 12/24 volt batterier/solarsystemer. Op til 40 ampere strøm. Digitalt display. Ubrugt.
LED lampe 200W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.