Lukker 27/11-2024 11:30:00
Selges på vegne av entreprenør. Kjørt av en fører. Pent holdt bil. - 6x4 - Ryggekamera, - VBG-hengerfeste* - Sist godkjent 18.07.2024 - Neste frist for godkjent EU-kontroll 10.07.2025 - Bruktimportert: Nei - Miljøklasse Euroklasse 6T
Afhentes: 1816 Skiptvet, Norway (via Google Maps)
Parti slanger
Mål: B: 260 cm
VAREBIL, IVECO 35C18H 3,0D aut. 1st. Indreg: 13-07-2017. Synet: 07-09-2023. Km-tæller viser: 293806. Bemærk: dårlige bremser.
Wiedenmann Combi 5000 Årgang 2007
5 stk LED lamper 100W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
Står i 6780 Skærbæk. Royal Copenhagen isbjørn 320, Royal cph vase 962-3740, B&G platte 619-4261, B&G optimist fugl 1633 og B&G siddende pige 1526-M2. Brugt, men uden skår. Fra dødsbo. MOMSFRI
14 stk Serveringsbakker samt 4 stk Champagnekøler for 1 fl. + 10 stk Champagnekøler for 4 fl. Samt 4 stk Drinks- og vinkøler og 2 stk Isterninge glasspande
Adapterplatta B20-B18 - B20 överst till B18 underst
Velholdt maskine. - Bemærk kun 820 timer. - Maskinen er fra et dødsbo. - Hydraulik udtag til 3. funktion. - Bredde dæk. - Stor 160 cm skovl medfølger. - Nye pallegafler medfølger. - Sikkerhedsbøjle kan afmontere Schäffer 2034 - Vægt / weight 2,2 ton
BUDT 139000,- DKK
Mål: B 150 cm x H 160 cm
Ca. 50 stk Klapstole i transportbur, med Brugsspor