Lukker 28/11-2024 19:00:00
5 stk LED lamper 100W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
værkstedskataloger m.m.
3 stk. kraftige beh. Træstopler Ø 13,5 cm. L 240 cm + Galv. Låge 100 x 150 cm.
Art Deco skulptur af patineret bronze i form af danserinde. Sign. Favral. 20. årh. H. inkl. base 27.
11 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager eller til læ for dyr. Taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 6
Står i 6740 Bramming. Reol med 3 sektioner - 8 stk. ben (H: 198 cm) og ca. 20 stk. hylder som måler 99 x 50 cm. Brugt, samlet. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
- Har lige fået repareret kobling. Atlas Copco GA608 - 6 m3/min - 8 Bar
2 stk Nokian dæk (ubrugt) 600/50-22,5 Lav fælg Forest King TRS 2
ARBEJDSBORD, BLIKA, 2 mtr med skuffe.
Rigtig godt UL blink fra Favorite Fishing, til f.eks. Aborrer, Havørred i åen eller Put and Take ørrederne. Vægt: 3.0 gram. Længde: 31 mm. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Raaco trolley ubrugt.
Migatronic MIG 300 Svejser, Co2 svejser 380v, med kabel, håndtag, stand ukendt