Lukker 03/12-2024 11:30:00
192 bøtter håndrens Deluxe á 600 ml. (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Hjulløfter til lastbil og traktordæk. Løfter 1 ton. Rullerne er 60 cm dybe og afstand mellem rullerne er 1,1 meter. AC Hydraulic WT 1000 - 1 ton
BUDT 1900,- DKK
Peter Martensen (f. Odense 1953) Uden titel. Sign. P. Martensen 96, E.A. Litografi. Bladstørrelse 32,5×37,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Gerda Wegener (f. Hammelev 1886, d. Frederiksberg 1940) “Globéol Liquide”. Sign. Gerda Wegener. Pen, blyant og vandfarve på papir. Lysmål 37×45.
Ballonbue Guldmetallic, Rund Ø 200 cm
Hitachi/Hikoki kædesav model cs35sb ubrugt
- Starter fint men toppakning er bag defekt. - Laxo låse. - Retarder gearkasse. - Ny skivebremser. - Ny bremsecylindre. - Har været gjort klar til syn, da toppakning blev defekt. - Drejbar bagakse Scania R480 - Styrbar bagaksel /
BUDT 75000,- DKK
Dewalt bor og stiksavsklinger samt bitsæt
BUDT 13500,- DKK
Medfølger : - KAESER TC 31 Refrigerated Air Compressor Dryers. - Operating pressure - 8 Bar. - Revolutions (RPM) - 2930 / min. - Rated power requirement - 21,8 kW. - Voltage - 400 V. - Frequency - 50 Hz. - Kaeser kompressor med reservedele. - 2 filtre. Ingersoll Rand ECOAIR D31 - 8 bar.
BUDT 6750,- DKK
Str. (LxHxB): 153x85x61 cm.