Lukker 03/12-2024 11:30:00
Akku-fedtsprøjte, Kabi 19,2V m. 1 batteri, 1 lader (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Posttabel. Indrammet “POST-TABEL indeholdende Oplysninger om til hvilken Tid de fra Kjøbenhavn afgaaende ordinære Brev Poster ankomme til Stederne i Kongeriget Danmark”. Dateret 1833. (68×61 cm.). Ramme delvist defekt ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
17 visninger
Peder Evald Madsen (PEM) malerier, 5 stk. + 2 stk. stativer. "Fem orange" måler 18 x 15 cm. og "Rød figur" måler 18 x 15 cm. Fra 1987. Den lilla måler 25 x 20 cm. Den mindste måler 17,5 x 13 cm. De to stativer måler H: 43 cm og H: 26 cm. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Brugt på en 20 tons gravemaskin ABC 110 cm - Risteskovl - S60
BUDT 6250,- DKK
Danmark. Postfrisk parti i 7 album med mange miniark, 4-blokke, moderne udgivelser med høj pålydende værdi [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
36 stk. håndklæderinge i poleret stål (ubrugt)
Skurvognsmodul. - Møde/spiserum. - Omklædningsrum med skabe, håndvaske og brusebad. - Seperat toiletrum. - Stole, borde og køleskab medfølger. NB ! Vinduer trænger til udskiftnin ABC Spise og omklædnings modul - Med toilet og bad
BUDT 4000,- DKK
ubrugt brusetermostat F.M. Mattson
Ege tæppefliser - 3 kasser af 3 forskellige slags. Special mønstre modular af 4,147 m2. REOLMAPPE D29 af 4,608 m2. Uni 5500 af 4,608 m2. Total 3 kasser og ca. 13,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
HiFi Forstærker 2 x 300 watt max. Effekt. Med fj. Betj., bluetooth modtager, FM-radio, USB/SD-kort afspiller. To mikrofon indgange. Til 220V eller 12V. Ubrugt