Lukker 03/12-2024 11:30:00
4 stk. høreværn m. bluetooth, Ox-On BT1 Comfort (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Th. Lund Bisgaard (f. 1905, d. 1988) Figurer ved havet. To kompositioner. Sign. Th. Lund Bisgaard 66. Olie på lærred. 29×39 og 39×49. (2) Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Funktionsdygtig skovtang / skovgrab til kran el. lign. lidt opretning af kløer må påregnes. Der er læssemaskine på lokationen
Fritstående skrivebord af rosentræ, front med tre skuffer, top med rødligt skind, indlagt med marquetteri med initialer og årstal 1907, beslag og kantlise af bronze. 20. årh. H. 79. L. 135. D. 85.
KOMPRESSOR 12 volt, 10 bar. Inkl. Div. tilbehør. Ubrugt.
PERSONBIL, SUZUKI SWIFT 1,3 DDIS. 1st Indreg: 23-05-2008. Synet: 17-04-2020. Km-tæller viser: 259199.
ca 20 dele fiske udstyr, ubrugt
Antik drejebænk. Alt virke ABC Ubekendt - Drejebænk / Drehmaschine / Lathe
Gucci Rygsæk af brunt ruskind og læder med gyldne beslag, bambushank, to justerbare stropper, en udvendig forlomme, et rum med snorelukning, en indvendig lynlås lomme og lysebrunt stof for. H. 22 x B. 22 x D. 10 cm.
1925. Chr. X, 40 øre orange. STÆRKT FEJLPERFORERET mærke. Ægte brugt med bureaustempel FREDERICIA-AALBORG 1.1.27 [ 150 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Dmg. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2009 A (hf/in). Owc.
Milas Turmalinring af 18 kt. guld og hvidguld prydet med fancy-cut turmalin. Vægt ca. 5,5 g. B. 11 mm. Str. 53.
BUDT 1800,- DKK
GADELYGTE, SOLAR gadelygte, 500 watt. LED med indbygget batteri og solcelle. Bevægelses sensor og fj. Betj. Ubrugt.