diverse el dele ubrugte
Dansk Vestindien. Samling på 2 plancher diverse mest ubrugte mærker dog også nogen få i postfrisk kvalitet. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Pendel, Trio lighting for light, Kobberfarvet antik, Ø36 cm, til loftmontering. Har ridser inde i skærmen. Ubrugt
Flot krystalvase og skål. Vase i flot blå farve mål H25 cm. Skål mål Ø15 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ursus De luxe C-1212 - 5 Ursus De luxe C-1212 - 5 ton
BUDT 42500,- DKK
Pæn maskine med få timer. NB: Sælges uden grave-skovl Volvo EC35C - Minigravemaskine / mini excavator 3,6 ton - Video!
BUDT 140000,- DKK
Metaldetektor. Med vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. Ubrugt
PALLE med diverse gas/ilt og montagebord.
6 bts. Bellevue Mondotte, Saint Emilion Grand Cru 2009 A (hf/in). Owc.
MASKINSAKS, Haco, 2000x4 mm med motoriseret bagstop. Årg 1991.
Kokkekniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
5 rigsdaler 1873, nr. 1624832, Sieg 77, DOP 88, Pick A62b - sjælden type med trykt kontrolnummer Ex. Johnny og Jette Birkegaard Bæhr
6 bts. Champagne “Millésime”, Taittinger 2016 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1350,- DKK